AŞK-I MEMNU FAN CLUB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

aşk-ı memnu

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

EN İYİ YALANI KİM ATACAK?

+3
samirnasri
-CeMoSh-
mavi
7 posters
YazarMesaj
mavi

mavi

EN İYİ YALANI KİM ATACAK? Empty
MesajKonu: EN İYİ YALANI KİM ATACAK?   EN İYİ YALANI KİM ATACAK? EmptyC.tesi Ekim 04, 2008 12:33 pm

[b]YA GEÇENLERDE POSTA KUTUSUNA BAKTIM MANCTHESTER UNİTED'DAN BİR MEKTUP GELMİŞ CRİSTİANO RONALDO'YU SATIYOLARMIŞ YERİNİ DOLDURMAK İÇİN BENİ TRANSFER ETMEK İSTİYOLAR BOŞVER DEDİM YIRTIP ATTIM
-CeMoSh-
Admin
Admin
-CeMoSh-

MesajKonu: Geri: EN İYİ YALANI KİM ATACAK?   EN İYİ YALANI KİM ATACAK? EmptyC.tesi Ekim 04, 2008 12:56 pm

ya geçen gün kıvanç tatlıtuğ beni aaradı illa senle yemeğe çıkalım filan dedi bende oo senlemi yemeğe çıkçam filan dedim iyice rezil edip kapadım telefonu yüzüne yaa Very Happy
http://www.sedefavci.eniyiforum.net
samirnasri
moderatör
samirnasri

MesajKonu: Geri: EN İYİ YALANI KİM ATACAK?   EN İYİ YALANI KİM ATACAK? EmptyC.tesi Ekim 04, 2008 2:25 pm

Beni de aradılar ay yapım'dan.Sen geleceksen menekşe ile halil dizisini yeniden başlatacağız dediler.Kıvanç Tatlıtuğ'un yerine Halil karakterinde oynamak için,ben reddettim.Başka projelerim var dedim..Very Happy
tolga

tolga

MesajKonu: Geri: EN İYİ YALANI KİM ATACAK?   EN İYİ YALANI KİM ATACAK? EmptyC.tesi Ekim 04, 2008 6:22 pm

yafs super yalan atıyosunn ya hep dızı uzerıne yapmayın benc Smile
özge16

özge16

MesajKonu: Geri: EN İYİ YALANI KİM ATACAK?   EN İYİ YALANI KİM ATACAK? EmptyPaz Ekim 05, 2008 5:52 pm

Geçen pazar tam evden çıkmak üzereydim ki zil çaldı. Baktımm kıvırcık saçlı, pis bi kız. Ayy kimsin dedim.Özge hanım ben azra dedi.Ayy sen o sakız reklamındaki kızmısın dedim tanıdım. Sonra nolduğunu anlamadım birden ayaklarıma kapandı.Ayy çekil şurdan pis diyorum laf anlamıyo.Neymiş efendim kıvanç benim için ölüyomuşşş da azraya artık pas vermiomuş da. Ama o kıvançı çok seviyomuş da. Aaaa dedim yeter artık başımı şişirdinn dedimm. Ama hala ağlıyooo.Ayy bi sinir oldum bi sinir oldumm. O arada tabiii benim özel uçakta beni bekliyoo. Ayy koskaca Josh hollaway le randevuma geç kalcamm. Öylee bi sinirlenmişim ki hemen mutfağa koştum.Sakızzz kutusu vardı şunun oynadığı reklamlardaki marka. Aldımm elimee gittim yanına o da beklio napcam diyee. Aldım o sakızlarıı bi güzel saçlarına doladımmm.Sen misin benim randevumu engelliyen.Sen misin benim gibi önemli bi kişiyi meşgul edip,saçma sapan şeylerle kafamı şişiren. Heheeee. Sonrası malummm.Şimdi o pasaklııı saçları yok.Mcmur sıfıra kazıttı.Aman hiç yakışmıodu zaten. Kızı yükten kurtardım.Şimdi yatıp kalkıp dua ediooo Allah senden razı olsun die
elif

elif

MesajKonu: Geri: EN İYİ YALANI KİM ATACAK?   EN İYİ YALANI KİM ATACAK? EmptySalı Ekim 07, 2008 5:13 pm

hahah hepsi cok güzel cheers
-CeMoSh-
Admin
Admin
-CeMoSh-

MesajKonu: Geri: EN İYİ YALANI KİM ATACAK?   EN İYİ YALANI KİM ATACAK? EmptySalı Ekim 07, 2008 5:23 pm

özge16 demiş ki:
Geçen pazar tam evden çıkmak üzereydim ki zil çaldı. Baktımm kıvırcık saçlı, pis bi kız. Ayy kimsin dedim.Özge hanım ben azra dedi.Ayy sen o sakız reklamındaki kızmısın dedim tanıdım. Sonra nolduğunu anlamadım birden ayaklarıma kapandı.Ayy çekil şurdan pis diyorum laf anlamıyo.Neymiş efendim kıvanç benim için ölüyomuşşş da azraya artık pas vermiomuş da. Ama o kıvançı çok seviyomuş da. Aaaa dedim yeter artık başımı şişirdinn dedimm. Ama hala ağlıyooo.Ayy bi sinir oldum bi sinir oldumm. O arada tabiii benim özel uçakta beni bekliyoo. Ayy koskaca Josh hollaway le randevuma geç kalcamm. Öylee bi sinirlenmişim ki hemen mutfağa koştum.Sakızzz kutusu vardı şunun oynadığı reklamlardaki marka. Aldımm elimee gittim yanına o da beklio napcam diyee. Aldım o sakızlarıı bi güzel saçlarına doladımmm.Sen misin benim randevumu engelliyen.Sen misin benim gibi önemli bi kişiyi meşgul edip,saçma sapan şeylerle kafamı şişiren. Heheeee. Sonrası malummm.Şimdi o pasaklııı saçları yok.Mcmur sıfıra kazıttı.Aman hiç yakışmıodu zaten. Kızı yükten kurtardım.Şimdi yatıp kalkıp dua ediooo Allah senden razı olsun die
özge alemsin kahkaha atmaktan karnım çatladı ya nerden buluyon bu lafları hehe Very Happy Exclamation
-CeMoSh-
Admin
Admin
-CeMoSh-

MesajKonu: Geri: EN İYİ YALANI KİM ATACAK?   EN İYİ YALANI KİM ATACAK? EmptySalı Ekim 07, 2008 5:26 pm

neyse efendim gelelim benim olayıma
ya şimdi ben böyle oturuyodumda yine telefon çaldı beni arıyolar dubaiden
illa gel seni tuba büyüküstün yerine kııvançla rteklamlarda oynatalım filan off
anlattım tabi benim böyle basit reklamlara çıkamiycağımı ama anlamıyolar..
off napiyim dedim hemen bi kopyamı yatırdım özel olarak(çüşş yalana bak bee Exclamation )
hemen gönderdim de kurtuldum hehe
MELTEM
moderatör
MELTEM

MesajKonu: Geri: EN İYİ YALANI KİM ATACAK?   EN İYİ YALANI KİM ATACAK? EmptyCuma Ekim 10, 2008 2:10 pm

ya geçen gün bana çay içmeye en yakın arkadaşım kıvancım geldi
tolga

tolga

MesajKonu: Geri: EN İYİ YALANI KİM ATACAK?   EN İYİ YALANI KİM ATACAK? EmptyPaz Ekim 12, 2008 1:45 pm

ya sımdı en ıyı atıcı ozge olmus brova saan yafss Very Happy:D:D ozge

EN İYİ YALANI KİM ATACAK?
1 sayfadaki 1 sayfası